Підвісний світильник Jasmine на два золотих кільця

-40%
- В наявності
- Код: D9001-600+400
17 495 ₴
10 497 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник Jasmine на два золотих кільця
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 |
| Діаметр | 60+40 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір кришталю | Білий матовий |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Потужність, Вт | 56 |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | D 9001 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 10 497 ₴








