Чарівна люстра в хромі Pearl selection

-15%
- В наявності
- Код: 723D-600 CH+WT
10 695 ₴
9 090,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра в корпусі хром з підвісами-перлинами у декількох діаметрах : 60 см та 80 см
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір кришталю | Перламутровий |
| Кількість ламп | 10 |
| Максимальна висота | 150 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 66 см |
| Розмір стельової основи | 7х10 см |
| Розмір упаковки | 45х45х32 см |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Гачок |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 9 090,75 ₴







