Витончене бра в золотистому корпусі

- Немає в наявності
- Код: W115B/3 GD+CL
4 145 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витончене бра в золотистому корпусі
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 25 см |
| Довжина | 37 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Розмір упаковки | 55х40х17 см |
| Серія | 705 GD |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 37 |
- Ціна: 4 145 ₴






