Мінімалістичний лінійний світильник Mantra Kitesurf

- Немає в наявності
- Код: MJ24A-800 BK
3 095 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Видовжений лінійний світильник Mantra Kitesurf в чорному кольорі корпусу
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 175 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Потужність, Вт | 8 |
| Підключення | Через блок |
| Розмір монтажної планки | 42 см |
| Розмір стельової основи | 60х3х5 см |
| Розмір упаковки | 82х38х9 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | MJ 24 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 25 |
- Ціна: 3 095 ₴









