Дизайнерська люстра LED у видовженому корпусі

- Немає в наявності
- Код: MBJ5-1200
6 095 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерська люстра LED у видовженому корпусі чорного кольору із золотистою фурнітурою
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 120 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 68 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 38 см |
| Потужність, Вт | 23 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Розмір упаковки | 95х20х20 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип кріплення | в трьох точках |
- Ціна: 6 095 ₴






