Геометрична видовжена люстра Island

-15%
- В наявності
- Код: MJ25-1200 BK
4 345 ₴
3 693,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Геометрична видовжена люстра Island в чорному кольорі корпусу із золотистою фурнітурою
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 120 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 125 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Потужність, Вт | 32 |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір плафона | 29х4 см |
| Розмір стельової основи | 50х6х3 см |
| Розмір упаковки | 125х40х17 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
- Ціна: 3 693,25 ₴










