Підвісна люстра на 2 кільця з скляними палочками

- В наявності
- Код: NO4-800+600 AB
26 105 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель представлена у вигляді двох кілець діаметром 60 см та 80 см,які можна регулювати по висоті
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 48 |
| Максимальна висота | 125 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Серія | NO 4 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Цоколь | G4 |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 26 105 ₴






