Сучасне бра Bastone на 4 лампи

- В наявності
- Код: YG368/4
3 015 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний настінний світильник Bastone на 4 лампи у латунному каркасі
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Довжина | 40 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 4 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Серія | YG 368 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 3 015 ₴









