Настінний світильник DOLL BLACK

- В наявності
- Код: B69-3 BK
3 425 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний настінний світильник у двох кольорах корпусу: чорний та латунь з трьома білими матовими плафонами
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1.5 |
| Висота | 20 |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Довжина | 55 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Розмір упаковки | 63х25х17 см |
| Серія | B 69 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 3 425 ₴




