Люстра із серії Curtis в чорному кольорі

-10%
- В наявності
- Код: MJ32-600 BK
14 795 ₴
13 315,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра із серії Curtis в чорному кольорі із золотистими кільцями
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна висота | 80 см |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір стельової основи | 8х4 см |
| Розмір упаковки | 64х64х22 см |
| Серія | WJ 32 |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 13 315,50 ₴







