Люстра у каскадному каркасі чорного кольору з білими плафонами

-15%
- В наявності
- Код: AOC17/5 BK+WT
3 465 ₴
2 945,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра з чіткими лініями у каскадному корпусі двох кольорів: чорний та латунь з ніжними матовими плафонами
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 4 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 5 |
| Максимальна висота | 110 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір упаковки | 61х51х21 см |
| Серія | AOC 17/5 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 55 |
- Ціна: 2 945,25 ₴




