Дизайнерський сучасний підвіс під лампу

- Немає в наявності
- Код: MJ12-285
2 445 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерський сучасний підвіс під лампу в білому глянцевому корпусі з фурнітурою хром
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 30 |
| Колір корпусу | Хром |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 130 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2.5 см |
| Розмір упаковки | 52х37х21 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 30 |
- Ціна: 2 445 ₴










