Бра з кришталевими крапельками

- В наявності
- Код: MB9132/2
3 785 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бра в корпусі метал золотистого кольору з кришталевими крапельками
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Золотистий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 14 см |
| Довжина | 25 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Розмір стельової основи | 16х17 см |
| Розмір упаковки | 40х36х17 см |
| Серія | MD 9132 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 22 |
- Ціна: 3 785 ₴








