Бра в чорному кольорі Curtis

-10%
- В наявності
- Код: WMJ32 BK
3 995 ₴
3 595,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний світильник в чорному кольорі тканинного абажуру з фурнітурою золото Curtis
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 14 см |
| Довжина | 35 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 6,5 см |
| Розмір стельової основи | 15х7 см |
| Розмір упаковки | 40х36х17 см |
| Серія | WJ 32 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 25 |
- Ціна: 3 595,50 ₴





