Дизайнерські підвіси з кришталевим камінням

- Немає в наявності
- Код: MD9015
6 495 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерські підвіси в корпусі латунь з кришталевим камінням
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 2.4 |
| Довжина | 42 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 250 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Потужність, Вт | 12 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір упаковки | 45х45х15 см |
| Світлова температура | 3000 К |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 42 |
- Ціна: 6 495 ₴










