LED світильник в чорному корпусі

- Немає в наявності
- Код: JU14-200
1 465 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна серія LED світильників в чорному корпусі метал
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 28 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 160 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Потужність, Вт | 9 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 32х25х13 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | JU 14/15/16 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 23 |
- Ціна: 1 465 ₴







