Видовжений світильник з скляним рельєфним плафоном

-15%
- В наявності
- Код: SGA8/1
3 205 ₴
2 724,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Видовжений світильник з скляним рельєфним плафоном та золотою фурнітурою Кабель в тканинній оплітці
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1.2 |
| Довжина | 25 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 200 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 25х8 см |
| Розмір упаковки | 35х20х15 см |
| Серія | SGA 8/9/10 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 8 |
- Ціна: 2 724,25 ₴





