Сучасна видовжена люстра Sniki

-10%
- В наявності
- Код: MBJ8-1200
10 545 ₴
9 490,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна видовжена люстра Sniki у корпусі латунь Модель представлена у трьох розмірах: 120 см, 150 см та 180 см Джерелом світла є лампа G9 (в комплекті лампочка 4Вт) та вбудований світлодіодний елемент
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 120 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 125 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Мінімальна висота | 72 см |
| Потужність, Вт | 15 |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Розмір упаковки | 120х35х35 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип | А |
| Тип кріплення | 2 монтажних планки |
- Ціна: 9 490,50 ₴










