Стельова модель в хромі на 6 плафонів

-10%
- В наявності
- Код: 8122/6 CH
3 375 ₴
3 037,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімалістичний стельовий світильник на 6 або 10 плафонів в корпусі метал хромованого кольору
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 2.5 |
| Довжина | 66 |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Прозорий з хромованою ниткою |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна висота | 55 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір упаковки | 47х31х27 см |
| Серія | 8122 E27 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 66 |
- Ціна: 3 037,50 ₴




