Підвісний світильник Transparent Bubbles на 3 плафони з металевою ниткою

- Немає в наявності
- Код: 371/3
2 845 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей підвісний світильник гарантовано вразить сучасним виглядом та стилем 1,3 7, 9 або 13 прозорих плафонів з металевою хромованою ниткою всередині плафону Висота регулюється завдяки металевим тросам В комплекті є лампи 3 Вт
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий з хромованою ниткою |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна висота | 100 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Потужність, Вт | 9 |
| Розмір монтажної планки | 7 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | 371 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 2 845 ₴



