Стельова біла LED люстра у вигляді квітки

- В наявності
- Код: 3296/550
2 435 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна стельова люстра у білому металевому корпусі підійде в будь-який сучасний інтер’єр. Діаметр - 55 см, висота - 10 см. Люстра має вбудовані світлодіоди із нейтральним кольором світла, потужністю 57 Вт. Рекомендуємо на площу 12-16 м Кв.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 10 |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Довжина | 55 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність, Вт | 57 |
| Розмір монтажної планки | 38 см |
| Розмір стельової основи | 38х4 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Ширина | 55 |
- Ціна: 2 435 ₴





