Підвісний світильник ZODIAC ARCH

-20%
- В наявності
- Код: MBJ6-1200 GD+BK
7 885 ₴
6 308 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний видовжений світильник ZODIAC ARCH
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 120 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 72 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 42 см |
| Потужність, Вт | 16 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір упаковки | 96х26х11 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип кріплення | Металевий трос |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 6 308 ₴









