Мінімалістичний підвіс з органічного пластику

-20%
- В наявності
- Код: MJ23/1
3 285 ₴
2 628 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімалістичний підвіс з плафоном білого кольору , плафон виконаний з органічного пластику Джерелом світла є вбудовані світлодіоди
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 15 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Органічний пластик |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Потужність, Вт | 8 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 39х19х19,5 см |
| Світлова температура | 3000 К |
| Серія | MJ 23 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 15 |
- Ціна: 2 628 ₴





