Світильник чорного кольору Vintage Tip-Top

-30%
- В наявності
- Код: BM51 BK
2 835 ₴
1 984,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник Vintage Tip-Top чорного кольору Цоколь Е27, лише з видовженою лампою
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 32 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 200 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 41х26х26 см |
| Серія | BM 51 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 1 984,50 ₴





