Підвіс у чорному корпусі із янтарним плафоном

- Немає в наявності
- Код: 12652/1 BK+AM
765 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвіс для інтер’єрів в сучасному стилі LOFT. Матеріал корпусу метал чорного кольору. Розмір корпусу 26х22 см. Розмір плафону 15х10 см. Модель представлена у двох кольорах плафона - янтар або графіт; та у двох кольорах корпусу - білий та чорний. Висота регулюється, що дозволяє адаптувати підвіс під різні простори та потреби. Світильники у стилі LOFT ідеально підходять для використання у вітальні, кухні, їдальні, барах, кафе та ресторанах. Вони додають інтер'єру індустріальної естетики та створюють затишну атмосферу. Ці підвісні світильники можна розміщувати, як один на одному кріпленні, або до 5 шт на одному стельовому кріпленні.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 26 |
| Довжина | 22 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Янтарний |
| Максимальна висота | 105 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серія | 12652/1 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 22 |
- Ціна: 765 ₴





