Стельова люстра на 8 плафонів в білому корпусі

- В наявності
- Код: K149/8 WT+BR
3 495 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельова люстра в білому корпусі на 6 або 8 плафонів янтарного відтінку
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Янтарний |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна висота | 55 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 23 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Серія | K 149 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 3 495 ₴






