Видовжена люстра з скляними плафонами та LED елементами

- Немає в наявності
- Код: YQ318/4 BK
3 495 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний креативний світлодіодний підвісний світильник у скандинавському стилі
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 70 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 150 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Потужність, Вт | 11 |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | YQ 318/4 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 3 495 ₴





