LED люстра в кольорі хром на 3 кільця

- Немає в наявності
- Код: A8008/3 CH
5 625 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED люстра в хромованому кольорі на 3 кільця Світильник на 3 режими освітлення: тепле-нейтральне денне-холодне світло + режим нічника
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 2.5 |
| Висота | 18 |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Хром |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність пульта д/у | є |
| Потужність, Вт | 94 Вт |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір упаковки | 52х52х8 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | A 8008 CR |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 70 |
- Ціна: 5 625 ₴






