Підвісний світильник на 1 плафон графіт або янтар

- Немає в наявності
- Код: 12651/1
635 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник на 1 плафон графіт або янтар
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 18 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Максимальна висота | 75 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Серія | 12651 |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 18 |
- Ціна: 635 ₴







