Підвіс в стилі Лофт у чорному корпусі

- Немає в наявності
- Код: 12056/1 BK+AM
695 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвіс для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Корпус 30х17 см Рекомендуємо підвіс для створення додаткових джерел оствітлення простосторих кімнат, або локальних зон. Модель є в двох кольорах корпусу - білий або чорний, та в двох кольорах плафону - янтар або графіт.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 30 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Колір фурнітури | Сатин |
| Максимальна висота | 115 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 18х10 см |
| Розмір упаковки | 22х22х30 см |
| Серія | 8175/1 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 17 |
- Ціна: 695 ₴





