Чорний підвіс в стилі Лофт

- В наявності
- Код: 12512/1
545 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвіс для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Рекомендуємо підвіс для створення додаткових джерел оствітлення простосторих кімнат, або локальних зон.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 30 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Максимальна висота | 110 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір упаковки | 25х20х20 см |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 17 |
- Ціна: 545 ₴





