Люстра Лофт у білому корпусі форми куба

- В наявності
- Код: 11895/4 WT
2 535 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Корпус розміром 40х32 см. Плафони 4 шт - янтарне скло, розміром 13х10 см. Висота люстри регулюється.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 40 |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Янтарний |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 97 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 43 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Розмір упаковки | 41х33х45 см |
| Серія | 11895/4 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 32 |
- Ціна: 2 535 ₴





