Люстра Лофт у чорному корпусі форми прямий багатогранник

- В наявності
- Код: 0091/4 AM/GR
2 485 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Корпус розміром 40х40 см. Плафони 4 шт - янтарне або графітове скло, розміром 13х10 см. Висота люстри регулюється.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 40 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 100 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір упаковки | 49х38х38 см |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40 |
- Ціна: 2 485 ₴








