Підвіс Лофт у білому з позолотою корпусі форми куба

- В наявності
- Код: 12120/1 WT
1 535 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвіс для інтер’єрів в сучасному стилі Loft. Корпус розміром 24х24 см. Рекомендуємо підвіс для створення додаткових джерел оствітлення простосторих кімнат, або локальних зон. Плафон - прозоре скло, діаметром 18 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 30 |
| Колір корпусу | Білий з позолотою |
| Максимальна висота | 75 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 18 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Розмір упаковки | 25х25х30 см |
| Серія | 12120 WT |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 24 |
- Ціна: 1 535 ₴





