Люстра на 3 плафони янтар або графіт

-10%
- В наявності
- Код: 11870/3 BK
2 915 ₴
2 623,50 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра на 3 плафони янтар або графіт
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 25 |
| Довжина | 50 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна висота | 95 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір упаковки | 49х43х21 см |
| Серія | 11870 |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 |
- Ціна: 2 623,50 ₴








