Настінний чорний світильник William Soft

-25%
- В наявності
- Код: WJ221/700 BK
3 855 ₴
2 891,25 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний світильник William Soft представлений у двох кольорах корпусу: чорний і латунь. Металевий корпус в поєднанні із силіконовим розсіювачем світлової неонової частини надають цій моделі особливої витонченості та шарму.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1 |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Довжина | 70 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 13 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 75х31х10 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | 77020 BK |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 25 |
- Ціна: 2 891,25 ₴








