Підвісна люстра в корпусі метал з плафонами янтар або графіт

- Немає в наявності
- Код: 12172/4
3 215 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісна люстра в металевому корпусі з плафонами янтар або графіт
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 73 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 75 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір упаковки | 73х28х27 см |
| Серія | 12172 |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 26 |
- Ціна: 3 215 ₴








