Дизайнерське бра на стіну Vigo Gold

- Немає в наявності
- Код: WS17B/2 GD
2 995 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерське бра на стіну Vigo Gold
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 0.6 |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Довжина | 40 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Розмір упаковки | 46х23х15 см |
| Серія | WS 17B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 2 995 ₴





