Дизайнерський настінний світильник Harmonic Gold

- В наявності
- Код: WS17A/2 GD
3 825 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайнерський настінний світильник Harmonic Gold
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 0.5 |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Довжина | 50 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Розмір упаковки | 56x23x15 cм |
| Серія | WS 17A |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 20 |
- Ціна: 3 825 ₴






