Підвісна люстра в корпусі чорний хром

- В наявності
- Код: BF16
7 345 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісна світлодіодна люстра в корпусі чорний хром Люстра представлена у двох діаметрах - 60 см та 80 см
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 60 см |
| Основні атрибути | |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 7 |
| Висота | 9 |
| Довжина | 60 |
| Колір корпусу | Чорний хром |
| Колір плафона | Графіт |
| Максимальна висота | 120 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Потужність, Вт | 40 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір упаковки | 84х84х18 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Ширина | 60 |
- Ціна: 7 345 ₴





