Світлодіодне біле бра з вимикачем на корпусі

- Немає в наявності
- Код: 2311/1
725 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодне біле бра з вимикачем на корпусі. Має три світлових режими з потужністю 15 Вт (9 Вт - тепле+холодне).
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Довжина | 30 |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Потужність, Вт | 15 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 26 |
- Ціна: 725 ₴







