Підвісна люстра в металевому корпусі з плафонами

- В наявності
- Код: 11535/4 BK
3 135 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра в металевому чорному каркасі на 4 плафони
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 22 |
| Довжина | 63 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Графіт |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 75 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір упаковки | 64х28х24 см |
| Серія | 11535 |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 25 |
- Ціна: 3 135 ₴







