Підвісна LED люстра в 3-х діаметрах

- Немає в наявності
- Код: SG12-600 BK
4 665 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісна LED люстра в чорному кольорі в 3-х діаметрах : 60, 80, 100 см
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1 |
| Довжина | 57 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 185 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Потужність, Вт | 35 |
| Підключення | Через блок |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір упаковки | 105х55х17 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип | А |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 37 |
- Ціна: 4 665 ₴










