Креативне бра з вигнутим корпусом

-20%
- В наявності
- Код: X011/2
2 645 ₴
2 116 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний мінімалістичний креативний настінний світильник з вигнутим корпусом у кольорі хром на 2 лампи
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 0.8 |
| Відступ від стіни | 23 см |
| Довжина | 33 |
| Колір корпусу | Хром |
| Кількість в коробці (шт) | 10 |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір упаковки | 65х31х48 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 12 |
- Ціна: 2 116 ₴










