Мінімалістичний LED підвіс

- В наявності
- Код: J207/1
2 535 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мінімалістичний LED підвіс у видовженому корпусі чорного кольору
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 0.5 |
| Довжина | 40 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 200 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 43 см |
| Потужність, Вт | 12 |
| Підключення | Через блок |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 45х16х16 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | j 207 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 10 |
- Ціна: 2 535 ₴







