Підвісний світильник BOLLI

- В наявності
- Код: BS11/1
3 525 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1 |
| Висота | 33 |
| Довжина | 23 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Графіт |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Потужність, Вт | 9 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір упаковки | 44х21х28 |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 23 |
- Ціна: 3 525 ₴










