Видовжена люстра Spiral

-15%
- В наявності
- Код: BF12-1200 BK
4 615 ₴
3 922,75 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 1 |
| Висота | 15 |
| Довжина | 120 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 105 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Потужність, Вт | 17w |
| Підключення | Через блок |
| Розмір монтажної планки | 28 см |
| Розмір упаковки | 125х21х21 |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | BF 12 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 17 |
- Ціна: 3 922,75 ₴







