Дизайнерський світильник у чорному каркасі

- В наявності
- Код: BF15-800
6 105 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 9 |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 10 см |
| Потужність, Вт | 37 w |
| Підключення | Через блок |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір упаковки | 86х86х15 |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 6 105 ₴








