Світильник TRIO COURSE у білому каркасі

- Немає в наявності
- Код: SG6WT
6 475 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 4 |
| Висота | 30 |
| Довжина | 100 |
| Діаметр | 100см |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна висота | 185 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Потужність, Вт | 55 w |
| Підключення | Через блок |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір упаковки | 85х77х29 |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | SG 6 |
| Тип | C |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 100 |
- Ціна: 6 475 ₴







