Світильник GIRO SU LED у білому каркасі

- Немає в наявності
- Код: SG4WT
4 795 ₴
+380 (93) 921-50-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Діаметр | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 3 |
| Висота | 30 |
| Довжина | 80 |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Потужність, Вт | 40 w |
| Підключення | Через блок |
| Розмір монтажної планки | 18 см |
| Розмір упаковки | 86х86х18 |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | SG 4 |
| Тип | B |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 80 |
- Ціна: 4 795 ₴




